+90 (312) 398 12 13
info@yakupoglu.com.tr


VERİ SAHİPLERİ BİLGİ EDİNME BAŞVURU FORMU

Veri Sorumlusu: Yakupoğlu Tekstil ve Deri Sanayi Ticaret A.Ş.

Adres: Esenboğa Havalimanı Yolu 20.Km. Akyurt/ Ankara

Telefon Numarası: 0312 398 12 13

Vergi Dairesi-Numarası: Ulus- 9290313472

Mersis Numarası:206301

KEP Adresi: yakupoglutekstil@hs01.kep.tr

Web Adresi: www.yakupoglu.com.tr

 

GENEL AÇIKLAMALAR

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 11’inci maddesi, kişisel veri sahiplerine, kişisel verilerinin işlenmesine ilişkin taleplerde bulunma hakkı tanınmıştır. Kanunun 13’üncü maddesinin birinci fıkrası uyarınca, veri sorumlusu olan şirketimize, bu haklara ilişkin olarak yapılacak başvuruların ekteki formun çıktısı alınarak bu formun yazılı olarak;

a) Veri Sahibi’nin veya temsilcisinin şahsen şirket adresimize bizzat gelerek yapacağı başvuru ile,

b) Veri Sahibi’nin veya temsilcisinin Noter vasıtasıyla şirket adresimize yapacağı başvuru ile,

c) Veri Sahibi’nin veya temsilcisinin adına tanımlı olan güvenli elektronik imza ile imzalanarak şirketin kvkk@yakupoglu.com.tr elektronik posta adresine gönderilmek suretiyle yapacağı başvuru ile,

d) Veri Sahibi’nin şirketimize daha önce bildirdiği ve şirketimiz sisteminde kayıtlı bulunan e-posta adresine göndereceği e-mail ile yöntemlerinden biriyle yapılması gerekmektedir:

Fiziki olarak gönderilen evraklar üzerine ve elektronik yollarla gönderilen taleplerde açıklama olarak “kişisel verilerin korunması bilgi talebi” ibaresi kullanılacaktır.

Şirketimiz yapılan başvurularda gerekli güvenlik ve kimlik sorgulama ve doğrulatmalarını yapabilecek ve ek belge talep edebilecek olup, taleplerinize ilişkin cevaplarımız 30 gün içerisinde tercih ettiğiniz yollarla tarafınıza iletilecektir.
Lütfen Dikkat: KVKK başvuru formu iş başvurusu olarak kullanılmaz. Buradan yağacağınız iş başvuruları dikkate alınmayacaktır!