+90 (312) 398 12 13
info@yakupoglu.com.tr


Değerlerimiz

Sürekli Yenilenme: Üretim sektöründe ve Dünya ligindeki bir firmanın yavaşlama ya da yerinde sayma lüksü yoktur. Bu bakış açısıyla; kazandıklarımızı daima yatırıma aktarıyoruz.

• Müşteri Odaklılık: Avrupa’nın en büyük teknik bot üreticisi olacak kadar yüksek adetli üretim yapsak da, klasik bir seri-üretim yapan firmadan çok daha farklıyız. Her coğrafyanın / arazinin / kullanım amacının koşulları farklı olduğu için; ürünleri müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillendirip sunuyoruz. Ayrıca uzun soluklu ortaklık anlayışımızla, satış sonrası müşterilerimize ürünlerle ilgili tam destek veriyoruz.

• Güvenilirlik: Tam otomasyon ve barkod sistemine ek olarak, laboratuvarımızdaki düzenli testlerle kalite standartlarımızdan asla taviz vermiyoruz. YDS botu giyen bir kullanıcının kafasında ürüne dair en ufak bir soru işareti olmaması için bu konunun üstünde büyük bir titizlikle duruyoruz.

• Ulusal Bilinç: Bu topraklardan Dünyaya açılan bir marka olarak ülkemize karşı sorumluluğumuzu unutmuyoruz. Yerli Üretim ve istihdam gücümüzle çalışmalarımıza büyük bir hızla devam ediyoruz.